За контакти:
+359 878 739 555
София 1000, ул. "Ген. Гурко" 70, ет. 3, ап. 9
За музикални събития: calendar@bgma.bg

Календар

 

юни, 2019

31май(май 31)3:00 pm02юни(юни 2)5:00 pmРок Фестивал - Могила 2019

31май01юниНеспир- Live @ "3 Уши"

31май01юниTsunami Rock Band Epic Friday @ Swingin' Hall

31май01юни1 Year Creep @ Maze Добрич

31май01юниDream Masters @ Бар-Клуб Adams

31май01юниPolygon / Church of Destiny / Charda @ клуб Maze София

31май01юниThe River Of Blues Live @ Delta Blues Bar

31май01юниSickRed @ Club The Point

31май01юниRock'N'Train @ Patches Blues Bar

31май01юниMake Stroeja Great Again - Martin Mihaylov & Ivaylo Lazarov @ Stroeja

31май01юниOverground Brass Band LIVE @HOPE

31май01юниТаралежков + Ша Ша @ Бар Безкрай

31май01юниSlang by Dara Ekimova - Tribute @ Sofia Live Club

31май01юниNight People live @ Usmivka

31май01юниDelta Roosters @ Melon

31май01юниМарияна Добрева @ Ten Fingers Бургас

31май01юниProdigy Tribute live @ Varna Live Club

31май01юниМиро@ Silicone Стара Загора

01юни10:00 am12:00 pmПразничен 1 юни в Операта с любими детски спектакли @ Опера Стара Загора

01юни11:00 am12:30 pmПърви юни с "Джаз за деца"

01юни6:00 pm11:00 pm19-ти Цвете За Гошо - Фестивалът на Българския Рокендрол - 1 ден

01юни6:00 pm10:30 pmРок Концерт! Sutura и Приятели - Обратен Ефект и Little Big Band

01юни7:00 pmКлавирен рецитал "Картини и фантазии"

01юни7:00 pm9:00 pmВещици и магьосници с Quarto Quartet и Vaya Dance Studio

01юни7:00 pmБалет-приказка "Вещици и магьосници"

01юни7:00 pm11:00 pmТъпани и Гайди @ Маймунарника

01юни8:00 pm11:00 pmКонцерт на Western Balkans Band BG част от програма Пловдив 2019

01юни8:00 pm11:00 pmКонцерт на Лили Иванова в Хасково

01юни8:30 pmЛили Друмева и Краси Първанов - акустичен концерт

01юни8:30 pm11:00 pmKashmir - live @ Spirit Of Rock

01юни9:00 pm11:30 pmAcoustic Night With Ilin Papazyan

01юни9:00 pm02(юни 2)6:00 amRUSHI Live @ Club Terminal 1

01юни9:00 pm11:30 pmAssamblend @ Stage Bar Благоевград

01юни9:30 pm11:30 pmКонцерт на група Епизод @ Калофер

01юни9:30 pm02(юни 2)12:00 amDelta Roosters Live@Bar Bibliotekata

01юни10:00 pm02(юни 2)1:00 amPetty Class @ Бар Адамс

01юни10:00 pm02(юни 2)12:00 amSummer Opening Jam @ Menthol

01юни10:00 pm02(юни 2)1:00 amДен на детето с Мискините @ Delta Blues Bar

01юни10:00 pm02(юни 2)1:00 amSeattle Rock Night with Soundfull Live @ Max Club Ruse

01юни11:00 pm02(юни 2)4:00 amMilena Kosta Band @ Club 5th Avenue

01юни11:30 pm02(юни 2)4:30 amКамелия ,Цецо и Велко на живо @ НОРЕ

02юни8:30 am11:30 pmLadies of Jazz - Камелия Тодорова, Милица Гладнишка и Рут Колева

02юни1:30 pm11:30 pmSofia Drum Fest @Mixtape 5

02юни5:30 pm11:00 pm19-ти Цвете За Гошо - Фестивалът на Българския Рокендрол - 2 ден

02юни6:00 pm7:30 pmАрменски джаз във Варна

02юни7:00 pmКлавирен рецитал - Анна Петрова

03юни(юни 3)9:00 pm04(юни 4)1:00 amThe Jazz Bar Jam Exploration band

04юни7:00 pmРецитал - Атанас Кръстев и Виктория Василенко

04юни7:30 pm9:00 pmThe French Conection @ Радио Пловдив

04юни8:30 pm9:30 pmСлугинята господарка с Нети в главната роля @ Стара Загора

05юни6:00 pm8:00 pmАкадемичен симфоничен оркестър - НМА "Проф. П. Владигеров"

05юни6:30 pm8:30 pmВеселин Маринов-концертно турне "Легенда за любовта"@ Дряново

05юни7:00 pm9:00 pmТравиата - Народен театър "Иван Вазов"

05юни7:00 pm8:30 pmRussian Fairy Tales Руски приказки Русские сказки @ Зала България

05юни8:00 pm10:00 pmТеодосий Спасов фолк квинтет @ Бургас

05юни8:00 pm10:00 pmN E O B O S S A- Концерт на Петър Салчев

05юни8:30 pm9:30 pmСлугинята господарка @ сцена Лапидариум, Исторически музей Стара Загора

05юни(юни 5)9:30 pm06(юни 6)12:30 amAtanas Kateliev @ Dada Cultural Bar

06юни6:00 pm10:00 pmДжаз концерти „Лятно настроение“ в парка @ Добрич

06юни6:30 pm8:30 pmВеселин Маринов-концертно турне "Легенда за любовта"@ Севлиево

06юни7:00 pmТрио "Арденца"

06юни7:00 pm10:00 pmГЕОРГИ ХРИСТОВ - ТУРНЕ @ Плевен

06юни7:00 pm9:00 pmThe Art of The Trio @ Studio 5

06юни7:00 pm9:00 pmЦикъл Българска и световна класика-06.06.

06юни7:00 pm9:00 pmВАРИАЦИИ с Павел Балев

06юни8:00 pm11:00 pmДжаз форум Стара Загора 2019 Ден 1

06юни8:00 pm10:00 am"Фалшив герой" - с класиката на Тодор Колев

06юни8:00 pm10:00 pmLIVE Ginger Groove I Swing, Bossa Nova, Chanson, Acoustic Pop @ Книгата

06юни(юни 6)8:30 pm07(юни 7)12:00 amKristian Jelev Quartet @ Bee Bop Cafe

06юни(юни 6)10:30 pm07(юни 7)1:30 amЧерно Фередже - Live @ Stroeja

06юни(юни 6)10:30 pm07(юни 7)1:30 amЧерно Фередже @ Stroeja

07юни5:49 am5:49 amДиана&Гуидо и Ернесто @ Безистенъ Пловдив

07юни6:30 pm"Седемте чудеса на България" - музикален фолклорен пърформанс

07юни6:30 pm8:30 pmВеселин Маринов-концертно турне "Легенда за любовта"@ Габрово

07юни7:00 pm9:00 pmГрафиня Марица @ Опера Бургас

07юни(юни 7)7:00 pm08(юни 8)1:00 amJumaya STAGE Festival - 1 ден

07юни7:00 pm8:30 pmМайстори на пианото | Цикъл клавирни концерти - Русия

07юни7:00 pm9:00 pmОгледала

07юни7:00 pm9:00 pmКамерен концерт @ Радио Варна

07юни7:30 pm9:30 pmTenderly JAZZ night@Monroe

07юни8:00 pm11:00 pmДжаз форум Стара Загора ден 2

07юни8:00 pm11:00 pmБлаготворителен концерт-парти @ Плевен

07юни8:00 pm9:30 pmТрибют на Рей Чарлс и Стиви Уондър

07юни8:00 pm11:00 pmТаралежков Live Band + special guest Surmata Harry @ Маймунарника

07юни8:30 pm11:30 pmВасил Петров LIVE | Jazz romance @ Безистенъ

07юни(юни 7)9:00 pm08(юни 8)1:00 amThe Acoustic Trio

07юни(юни 7)9:00 pm08(юни 8)12:00 amГрупа X-R@Y в ДаДа

07юни9:00 pm11:00 pmMusica al Vivo @ Midalidare Gastro Pub

07юни(юни 7)9:00 pm08(юни 8)12:00 amAyuune Sule I Росен Захариев I Александър Даниел Трио в Пловдив @ Bee Bop Cafe

07юни9:00 pm11:00 pmAcoustic Ahead @Try C

07юни9:00 pm11:00 pmКърЛиДуо @ Контрабас

07юни9:00 pm10:30 pmКармина Бурана @ Летен Театър Плевен

07юни(юни 7)9:00 pm08(юни 8)1:00 amThe Acoustic Trio Live@ Delta Blues Bar

07юни(юни 7)9:30 pm08(юни 8)2:00 amСвилена Тенева - acoustic live @ Club The Point

07юни(юни 7)9:30 pm08(юни 8)12:30 amМонолит @ Patches Blues Bar

07юни(юни 7)10:00 pm08(юни 8)1:00 amBeloslava | summer Live Vol.1 @ Sofia Live Club

07юни(юни 7)10:00 pm08(юни 8)12:00 amReflections - Lilly Ilieva & friends @ Studio 5

07юни(юни 7)10:00 pm08(юни 8)1:00 amAffection Live @ Max Club Ruse

07юни(юни 7)10:30 pm08(юни 8)12:00 amThe French Conection @ Menthol

07юни(юни 7)11:00 pm08(юни 8)6:00 amSeason Opening 2019 @ La Cubanita Несебър

07юни(юни 7)11:00 pm08(юни 8)2:00 amMitko Trend @ Ten Fingers

07юни(юни 7)11:30 pm08(юни 8)2:30 amTribute to Ozzy Osbourne with White Walkers @ Hope Казанлък

08юни12:00 am3:00 pmJAZZ MEETS POP @ Bee Bop Cafe

08юни10:00 am6:00 pmФестивал на детското творчество „Петя Караколева”@ Кърджали

08юни4:00 pm5:30 pmКонцерт "150 години след Берлиоз"@ Опера Стара Загора

08юни7:00 pmКлавирен рецитал - Линда Боянова Анбари

08юни7:00 pm25 години хор "Ваня Монева"

08юни7:00 pm9:00 pmВокален рецитал с песни от немски композитори @ Варна

08юни(юни 8)7:00 pm09(юни 9)1:00 amJumaya STAGE Festival - 2 ден

08юни8:00 pm10:00 pmБГ музика от 60те, 70те и 80те I Иванка Шекерова @ Книгата

08юни8:00 pm11:00 pmДжаз форум Стара Загора ден 3

08юни(юни 8)8:30 pm09(юни 9)12:00 amOrlin Pavlov + The Art Of The Trio @ Menthol

08юни8:30 pm11:00 pmVictor & Nixon - Acoustic Live @ Бар Конюшните

08юни(юни 8)9:00 pm10(юни 10)1:00 amBlues Deluxe Live @ Delta Blues Bar

08юни(юни 8)9:30 pm09(юни 9)2:00 amDelta Roosters @ Patches Blues Bar

08юни9:30 pm11:30 pmОpera Open - ГАЛА Откриване @ Пловдив

08юни(юни 8)10:00 pm09(юни 9)1:00 amРок група ФоКуС @ Усмивка

08юни(юни 8)10:00 pm09(юни 9)1:00 amHope @ Бар-Клуб Adams

08юни(юни 8)10:00 pm09(юни 9)1:00 amСавов и Стелияна - Live @ City Pub Велико Търново