За контакти:
+359 878 739 555
София 1000, ул. "Ген. Гурко" 70, ет. 3, ап. 9
За музикални събития: calendar@bgma.bg

Календар

 

септември, 2019

20авг(авг 20)2:00 pm04сеп(сеп 4)2:00 pmVocal Master Course by Vesselina Kasarova @ Стара Загора

31авг01сепShake That ХЪЛМ 2019

31авг01сепРок Фест Свищов / Rock Fest Svishtov

31авг01сепПодуене Блус Бенд @ Patches Blues Bar

31авг01сепGroove Lines Project @ Ten Fingers

01сеп4:00 am11:59 pmAdrenaline Music Fest @ Маймунарника

01сеп7:00 pmLilly of the West live @Kino Cabana

01сеп8:30 pm11:00 pmСтефан Вълдобрев и Обичайните заподозрени @ Пловдив

01сеп9:00 pm11:00 pmБТР Невидими стени @ Аполония 2019

02сеп7:00 pm10:00 pm60 години Северняшки ансамбъл „Иван Вълев“ @ Аполония 2019

02сеп8:30 pm11:30 pmLadies of Jazz - Камелия Тодорова, Милица Гладнишка и Рут Колева @ Пловдив

03сеп6:30 pm10:00 pmBrazil Acoustic @ Kino Cabana

03сеп7:00 pm9:00 pmКонцерт на Сигнал @ Разград

03сеп8:00 pm10:00 pmMOZEI & Georgi Arsov

03сеп8:00 pm10:00 pmМая Нова квинтет @ Книгата

03сеп9:00 pm11:00 pmФСБ @ Аполония 2019

03сеп(сеп 3)9:00 pm04(сеп 4)1:00 amRuth Koleva @ Петък

04сеп(сеп 4)5:00 am08(сеп 8)11:00 pmBEERфестът 2019 @ Стара Загора

04сеп11:00 am12:00 pmАкадемия за бебета на Госпожа Опера в парка @ Пловдив

04сеп7:00 pm10:00 pmVocal Master Course by Vesselina Kasarova - Гала @ Стара Загора

04сеп7:00 pm10:00 pmTINO Live @ Kino Cabana

04сеп7:00 pm9:00 pmМузика от Америка @ Русе

04сеп7:00 pm9:00 pmБЕЗПЛАТЕН ДЕТСКИ ХОРОВ КОНЦЕРТ@ Пловдив

04сеп7:00 pm8:30 pmГала концерт-участници в Майсторски курс на Веселина Кацарова @ Опера Стара Загора

04сеп7:00 pm9:00 pmКонцерт на Сигнал @ Търговище

04сеп(сеп 4)8:00 pm05(сеп 5)12:00 amAcoustic Soul album promo

04сеп8:00 pm11:59 pmAcoustic Soul album promo! Борисова @ Маймунарника

04сеп8:00 pm10:00 pmЦелуни ме, Кейт! - Премиера @ Летен театър Бургас

04сеп8:00 pm11:00 pmЗакриване на Бургаски музикални празници „Емил Чакъров“ 2019

04сеп9:00 pm11:00 pmВасил Петров - Любими български песни @ Аполония 2019

04сеп(сеп 4)9:00 pm05(сеп 5)1:00 amТихомир Кръстев квартет @ Delta Blues Bar

05сеп(сеп 5)8:00 am06(сеп 6)2:00 am27 г. след Димитър Воев: Терпентина, Проект Д. Воев, Vladi Mer @ Маймунарника

05сеп6:00 pm8:00 pmOPERA OPEN за деца с Госпожа Опера на Бунарджика

05сеп9:00 pm11:30 pmБиг Бенд на БНР – Electric Miles @ Аполония 2019

05сеп(сеп 5)10:00 pm06(сеп 6)12:00 amInnerglow live @ Menthol

06сеп10:00 am9:00 pmЗлатна българска гайда - Копривщица 2019 Ден I

06сеп5:30 pm6:30 pmOPERA OPEN за деца с Госпожа Опера на Бунарджика

06сеп7:00 pm8:00 pmGaidaBox - музикално представление с Beatbox и гайда

06сеп7:00 pm10:00 pmМузика в пещерата *Фестивал в пещера "Леденика"-1 ден

06сеп8:00 pm10:30 pmNO HARM TRIO @ Aрт Е Факт

06сеп8:30 pm11:00 pmOctet Plovdiv @ Бар Конюшните

06сеп(сеп 6)9:00 pm07(сеп 7)1:00 amKamen Katsata Band

06сеп(сеп 6)10:00 pm07(сеп 7)3:00 amТрио Freak @ Piano Live Club Play

07сеп10:00 am10:00 pmOne Love Tour 2019 @ Бургас

07сеп7:00 pm10:00 pmМузика в пещерата *Фестивал в пещера "Леденика"-2 ден

07сеп7:00 pm8:30 pmПредставяне на албума "Consequences'' @ Созопол

07сеп8:30 pm10:30 pmRock the Opera @ Античен театър Пловдив

07сеп(сеп 7)9:00 pm08(сеп 8)12:00 pmMOTHER TRIBE @ Rock n' Rolla

07сеп(сеп 7)9:00 pm08(сеп 8)1:30 amТри и Половина @ Delta Blues Bar

07сеп(сеп 7)9:30 pm08(сеп 8)12:00 amJohnny Gioeli and Eridan - Live in Stara Zagora

07сеп(сеп 7)10:00 pm08(сеп 8)3:00 amТрио Freak @ Piano Live Club Play Велико Търново

07сеп(сеп 7)11:00 pm08(сеп 8)4:00 amХybrid @ Club 5th Avenue

07сеп(сеп 7)11:00 pm08(сеп 8)2:00 amТорнадо @ Varna Live Club

08сеп10:00 am9:00 pmЗлатна българска гайда - Копривщица 2019 Ден II

08сеп5:30 pm6:30 pmOPERA OPEN за деца с Госпожа Опера на Бунарджика

08сеп7:00 pm10:00 pmМузика в пещерата *Фестивал в пещера "Леденика"-3 ден

08сеп7:00 pm9:00 pmМЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ „ВАРНЕНСКО ЛЯТО” 2019-БАРОК

08сеп7:00 pm8:00 pmКамерен концерт с Боян Иванов и Димитър Наков @ Пловдив

09сеп6:00 pm8:00 pmЕвропейски дни на наследството

10сеп10:30 am7:00 pmПрослушване за Майсторски клас на Райна Кабаиванска 2019

10сеп7:00 pm9:00 pmСофия квартет на "Дни на камерната музика" Габрово

10сеп8:00 pm11:00 pmАкустичен концерт на "Вокализирай Това"

10сеп8:00 pm10:00 pmSeptember in the jazz с Весела Морова и Калин Жечев @ Art Club Sofia

10сеп(сеп 10)9:00 pm11(сеп 11)12:00 amАкустично в 20:00 с DAYO @ бар Петък

11сеп6:00 pm7:00 pmOPERA OPEN за деца с Госпожа Опера

11сеп7:00 pm10:00 pmBeloslava Live @ Kino Cabana

11сеп7:00 pm9:00 pmМЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ „ВАРНЕНСКО ЛЯТО” 2019-A&A дуо клавесин

11сеп7:30 pm10:30 pmДжаз @ Синтезис

11сеп8:00 pm12:00 pmЧакаме ви с любов - Пловдив

11сеп8:00 pm10:00 pmPiano & Voice- acoustic @ Art Club Sofia

12сеп7:00 pm10:00 pmYambol Rock Fest 2019 - 1 ден

12сеп7:00 pmГолемите симфонии I

12сеп7:00 pm9:00 pmДетето чудо и Титанът

12сеп7:00 pm9:00 pmСимфоничен концерт @ Русе

12сеп7:00 pm9:00 pmЛюбовен еликсир - опера от Г.Доницети @ Опера Стара Загора

12сеп(сеп 12)8:00 pm13(сеп 13)1:00 amКъде бъркаме ?!? За една вечер @ Delta Blues Bar

12сеп8:00 pm11:00 pmКонцерт - спектакъл "Обичам Бургас!" @ Летен театър Бургас

12сеп(сеп 12)9:00 pm13(сеп 13)12:00 amКоста Ланджов и Вальока в Patches Blues Bar

12сеп9:00 pmMango Duende - Buena Vista Tribute

13сеп(сеп 13)12:00 am14(сеп 14)2:00 amСтефан Илчев @ бар Нептун

13сеп5:30 pm11:00 pmGreen Rock Fest Ruse 2019

13сеп7:00 pm9:00 pmМЕЖДУНАРОДЕН МУЗИКАЛЕН ФЕСТИВАЛ „ВАРНЕНСКО ЛЯТО” 2019-БАРОК

13сеп7:00 pm10:00 pmYambol Rock Fest 2019 -2 ден

13сеп7:30 pm11:30 pmКалоян Паунов Акустично @ KvARTal Festival 2019

13сеп8:00 pm11:00 pmЖЛЪЧ Вяра New Album Promo @ Маймунарника

13сеп(сеп 13)8:30 pm14(сеп 14)1:00 amIvo Matteeff - "Shuffle On" Live Acoustic Session @ Бар Конюшните

13сеп(сеп 13)9:00 pm14(сеп 14)1:30 amШа Ша..в Петък тринайсти! @ Delta Blues Bar

13сеп(сеп 13)10:00 pm14(сеп 14)4:00 amМиро @ Sinatra Varna

13сеп(сеп 13)10:00 pm14(сеп 14)1:00 amMIRY - Acoustic Live @ Menthol

13сеп(сеп 13)10:00 pm14(сеп 14)1:00 amAC/DC Live Tribute Show @ Drums

13сеп(сеп 13)10:00 pm14(сеп 14)4:00 amБлаготворително парти за Марияна @ Piano Live Club Play Велико Търново

13сеп(сеп 13)10:30 pm14(сеп 14)3:00 amThe Black Swells @Maze

13сеп(сеп 13)11:00 pm14(сеп 14)2:00 amSanitarium Escape ( Metallica tribute ) @ Varna Live Club

14сеп10:00 am10:00 pmOne Love Tour 2019 @ Варна

14сеп2:00 pm3:00 pmСвилен Ноев и книгата "аз, Остава" на Алеята на книгата @ София

14сеп5:30 pm11:00 pmGreen Rock Fest Ruse 2019

14сеп7:00 pm10:00 pmYambol Rock Fest 2019 -3 ден

14сеп(сеп 14)7:00 pm15(сеп 15)12:00 amКонцерт на трупа "ЕКС" @ Маймунарника

14сеп8:30 pm11:00 pmMss Elly & The Orchestra - Live @ Бар Конюшните

14сеп(сеп 14)9:00 pm15(сеп 15)1:30 amDelta Roosters @ Delta Blues Bar

14сеп(сеп 14)9:00 pm15(сеп 15)12:00 amПроф. Радулов и Невилиян Гемижев в Patches Blues Bar

14сеп(сеп 14)9:00 pm15(сеп 15)12:00 amUkulele Live at Dada

14сеп(сеп 14)10:00 pm15(сеп 15)5:00 amОткриване на учебната година с Изомрудъ @ Adams

14сеп(сеп 14)10:00 pm15(сеп 15)4:00 amЛюбо Киров @ Sinatra Plovdiv

14сеп(сеп 14)11:00 pm15(сеп 15)4:00 amPERFECT STRANGER @ Club 5th Avenue

14сеп(сеп 14)11:00 pm15(сеп 15)1:00 amLyrex @ Varna Live Club

15сеп6:00 pm11:30 pmСамуил Гелев Испанска Китара @ KvARTal Festival 2019

15сеп7:00 pm10:00 pmYambol Rock Fest 2019 -4 ден

15сеп8:00 pm11:00 pmGreen Rock Fest Ruse 2019

16сеп6:00 pm7:00 pmКонцерт на Етно проект "Белонога"

16сеп7:00 pm9:00 pmКонцерт на Сигнал @ Раднево

16сеп8:30 pmБТР @Античен театър Пловдив

17сеп7:00 pm9:00 pmДон Карлос - опера от Дж.Верди @ Опера Стара Загора

17сеп7:00 pm10:30 pmБрас народен, брас божи @ Синтезис

17сеп7:00 pm9:00 pmКонцерт на Сигнал @ Нова Загора

17сеп7:00 pm9:00 pmМузикален салон. София в началото на ХХ век.