Wickeda+Приятели и брас @ Mixtape 5
22 декември 2023
Феновете на Уикеда ще могат да чуят най-големите хитове на групата „А ние с Боби двамата пием кафе“, „Мари-анна“, „Иване защо го напрви“, „Ернесто Чегевара“, както и песни от предстоящия нов албум – „Лоша жена“, „Без теб“, „О, Любима!“, „Излизам“, „Лека полека“, „6-ти юли“, „Да бъде май“.
????За да е още по-шумно в брас секцията ще вземат специално участие Петър Момчев(саксофон), Мишо Йосифов(тромпет), Велислав Стоянов(тромбон). Освен своите хитове, Уикеда ще представят и прочит на едни от най-големите хитове на Миленита – „София-град, душеяд“, „На село“, „Чешмеджийо“, „Водка“; на Колъо(Обратен Ефект) – „FB Hater“, „Колъо пияндето“, „Полет“; на Гурко(Анимационерите) – „Има риск“, „Snowboard“, „Mistery(С Хавайски Изпечен Нос), както и изненади от проектите на SKilleR & Atesh.????Ще бъде шумно, ще бъде дълго, ще бъде велико!
Място на събитието:
21:00 — 23:00
София, гр. София
бул. България 1
Чуй музиката и ни последвай в социалните мрежи
Мобилно приложение

“Музикалният гид на сценичните пространства в България“ е резултат от двугодишния проект за широкообхватно картографиране на музикалния сектор в страната, който БМА стартира през 2020 г. като част от своите секторни инициативи. Целта на проекта е да подобри информационното осигуряване и да подпомогне разработването на ефективни културни политики и финансиращи механизми.

Приложението е отворено за всички сценични пространства в България, като предлага лесен и бърз достъп до обширен масив от данни. Това дава възможност на артистите – изпълнители да планират своите дейности без да губят време в допълнителни проучвания, което прави процеса по-ефективен и лесен.

Вярваме, че този продукт ще бъде от голяма полза не само за музикалния сектор, но и за всички останали сценични изкуства, като ще спомогне за по-лесното им интегриране и развитието им в културната сцена на България.

Мобилното приложение ще бъде достъпно за сваляне в края на месец януари 2025 г.

Прочети още
"