На 27-ми май се навършват пет години, откакто тя отлетя.
Тази година нямахме възможност да организираме събитие на самия ден.
Но на 2-ри юни в Арт клуб София /където Ross’N Lorina са свирили многократно/ каним всички приятели, почитатели, роднини, състуденти на Лорина, и въобще всички, които я обичахме, да се съберем и да я почетем с песните на Ross’N Lorina и любимите ѝ рок, поп, блус и джаз класики.
Ross’N Lorina Band for the night:
Росен Пенчев /китари и вокали/
Боряна Йорданова /вокали/
Владимир Михайлов /бас/
Галин Динев /барабани/
Сирма Пенчева /вокали/
Каним и всички останали музиканти свирили с Лорина през годините заедно да направим импровизиран Джем сешън!
"