Поради огромния интерес към проекта „Любовна магия“ – спектакълът се завръща за трети пореден и последен за сезона експлозивен концерт!
На 3 юни от 19:00 ч. магията на музиката ще завладее една от най-впечатляващите сцени в България – Епископската базилика на Филипопол в град Пловдив.
Очаква ви незабравима вечер с любими арии, дуети и музикални шедьоври, изпълнени от звездните солисти:
Андрея Мирчев, Християна Лоизу, Симона Кодева и Стефан Илчев, заедно с оркестъра на Симфониета Видин под диригентската палка на Маестро Петър Димитров.
Емоция, страст и музика под звездите!
Само една вечер!
Последно представление за сезона!
"